KONST / Litografier / Färglitografi 13524621
nr 1352 4621
Frédéric Iriarte
(f. 1963)
Färglitografi, Signerad, numrerad 35//0,92. Motivet: 44x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:04:50
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)